Chat

Mesazhi i fundit
1 javë, 5 ditë
më parë
1 mysafir online.
 • Sanja: Unë dua të gjej një koleg Basil Onyskiva. Shefi kërkon trajnim fizik dhe sportiv e 25-të Brigadës Komando Air Dnipropetrovsk Kostjukov Aleksandrit. Më tregoni, ju lutem, se si ju mund të kontaktoni ata
 • NIKITA: Guys! tregoni kush e di se çfarë për Borza (Trans-Baikal Territory)
 • kuchugryzlov: Na tregoni për dirigjent kryesor i Yekaterinburg Divizionit MVD Konstantin Petrachkova ::
 • cat777: Përshëndetje, tani në pension. 26 vjet të shërbimit, pozita concertmaster i orkestrës, imazhet muzikore të përmbajtjeve është, spetsialnos jetë në diplomë - prepodavatel.mo gu punoj orkestër ushtarake aktor.
 • Boris Turchinsky: "Link"
 • admin: U shtua një seksion të ri "Poezi" në menynë kryesore.
 • Sevastopol Militär: Festivali III Sevastopol nga orkestra ushtarake III Sevastopol Tattoo Ushtarak Ushtarak WORLD BEST orkestër në Sevastopol! Parade e bandave ushtarake nëpër rrugë, borizanëve tregojnë dhe drummers mbi argjinaturave dhe sheshet, koncerte të muzikës klasike dhe xhaz në ajër të hapur,
 • PelotLi: Rishkrimin shënimet në redaktorin shënimin "Sibelius", duke kërkuar punë.
 • PelotLi:? Kur do të shtojë orkestra civile Paga Ju mund të mos të jetojnë në 8000r.
 • admin: Tani në profilin tuaj një mundësi për të ngarkoni avatars nga kompjuteri juaj!
 • admin: Si ju duket dizajn të ri faqe? : Cool:
 • admin: Në server shfaq faqen "? Si të shkarkoni nga faqja"
 • admin: të hapë një forum mëdha Përçuesit ushtarake! Regjistrohu tash!
 • admin: Ka fotografi Spassky Tower 2011!
 • admin: shokë përçuesve që morën pjesë në paradë 2011 në Moskë! A ka dikush Khalilov Radhit pas të cilat të gjitha kategoritë e muzikantëve të paguar normën e udhëtimit prej 300 rubla / ditë?
 • admin: FAQ seksion është i ndarë në fillestar dhe të avancuar! : Roll:
 • admin: Merrni pjesë në përzgjedhjen e kandidatëve për përçuesve ushtarake të kohërave të ndryshme në nenin Personave!
 • admin: Parade picture Refresh 2011! : D
 • admin: të gjitha festat happy pranverë! Para 9 Maj 2011 qasje në të gjitha rrjeteve të komunitetit-social që ju Përçuesit ushtarake do të jetë i hapur për regjistrim! Ftoni miqtë tuaj dhe të njohurit në botën magjepëse të muzikës ushtarake!
 • admin: Ka fotografi Parade 2011 Moskë! : D
 • admin: Të gjitha seksionet përditësuar Videos!
 • admin: bende Added Video CIS ushtarake!
 • admin: Përditësuar Video parada!
 • admin: faqe Përditësuar Video në grupe të ndryshme! : Cool:
 • admin: Përditësuar Video Punëve Valery Khalilov!
 • admin: U shtua Video DIXI Brothers Band!
 • admin: Në seksionin e videove shfaq Vifes (show kuintet)! :-|
 • admin: Në Bibliotekën shfaq Songs!
 • admin: përditësua seksion Audio. Ka rekord Valery Khalilov! : -?
 • Admin: U shtua foto për "foto Moments Magjike.". Gëzuar shikimin! : D

Ju nuk keni të drejta të mjaftueshme për të marrë pjesë në këtë chat

Faqet

Kujtesës ndritshme! .. ata që sot nuk janë më me ne

Të nderuar miq! Ekziston nevoja për të krijuar këtë temë këtu ... pishim të gjithë sot nuk është më me ne ... përçuesve ushtarake, muzikantë.

9 Komente: kujtim të ndritshme ..! ata që sot nuk janë më me ne

 • Edison
  Eduard:

  21 dhjetor 2012 e dështimit të zemrës vdiq dirigjent 1 orkestër qytetit Departamentin e Policisë nga lejtnant kolonel SK Kamyshanskii Sergej Viktorovich (lindur 1960/07/01). Njeri i bukur dhe muzikant, i dashur dhe të pambrojtur, ai ishte një mik i mirë dhe koleg me ne, vartësit e tij muzikantë.
  VDF diplomuar në Moskë në vitin 1985, ai shërbeu në nder orkestër e Volgograd, pasi reduktimi zhvendos në Stavropol, ku ai shërbeu në milicisë deri në vitin 2008.
  Ai ka studiuar në fakultetin kryerjen ushtarake me kolonel Eduard Nikolaev.
  Isha i vogël e kujtesës dhe kujtesës përjetshëm!

 • admin
  admin:

  July 1, u vra tragjikisht kolegun tonë - Redheads Artem, goditur nga një makinë. I 2007, ai shërbeu në Divizionin e 7-të në Novorossiysk. Artyom kishte një grua dhe tre-mujor vajzën ...

 • admin
  admin:

  - Dmitry Bazanov: shtator 2009 vdiq tragjikisht në një aksident me makinë,
  - Roman Baranov: prill 2011, anije zemra.
  Memorie e gjallë!

 • Klein Eduard:

  Në Kostroma në vitin 2008 varrosur I nderuar Art punëtor i Uzbek RSS nënkoloneli NJË Kolesnikova, i cili ishte directories rreth 14 vjeç janë Muses. Shkolla. Në shkurt 2011, vdiq kolonel Konstantin Buzin, ai ishte 90 vjeç, një student i profesorit Zeitlin, Stark Chernetskii, shok klase MM Casanova Tutunova, Fedotov. Në fillim të vitit ai ishte me kujtesë të bekuar, ne kemi diskutuar lajmin e shërbimit band ushtarake ...

 • admin
  admin:

  Fyodor Petrov thotë: Vdiq Roman Borisovich Leontiev, muzikantë Leningrad mos harroni atë.
  Memorie e gjallë!

 • vlad:

  Shumë e dinte personalisht!, Selm dhe Pakshivanov studiuar nën natyrisht, kjo është e frikshme ...
  Peter Gorovoj - chelovechische madhe, dha këshilla kur të aplikoni për një faktor në '93, dhe foli shumë për përçuesit ushtarake profesionit ...... Rreth Leonov nuk e di .... Tronditur thellë nga vdekja e Viktor Miroshnichenko, kjo është shok klase im dhe shoku .... Mësuar për vdekjen e tij në të njëjtën ditë .... MEMORY dritë të gjithë djemtë tanë!

 • admin:

  Kolegët nga komunitetit të përçuesve Ushtarake në Botë My raportuar:
  - Shmelev (i lartë)
  - Peter Gorovoj (vdiq diku në Moskë)
  - Rreshter Sutormin, studioi në kurs Fakulteti 2, shkoi në Chelyabinsk, vdiq në një makinë (lënë një grua dhe 2 fëmijë)

  Flota Veriore:
  - Alexander Kvakin (Punëtor nderuar e RSFSR, ishte shefi i BOC SF, atëherë drejtor shefi-artistik i Këngëve dhe Valleve SF, vdiq në Shën Petersburg, papritur ...)
  - Volodja Karnatsky (i cili vdiq në fushatat detare ...)
  - Yuri Gripen (profesionale -. Dirigjent, Arranger, dhe njerëzit e mirë me sjellje kulturore Vdiq 1 tetor, ditë muzikë.)

 • admin:

  - V. Prilipov
  - Grigory Bondarenko
  - Sobolev (10 vjet më parë, theu këmbën e tij në një hedhur stumbled verandë vdekur)
  - Manos (nga kursi Rusin, përpara babait të tij të goditur nga një makinë)
  - SA Prokhorov, Kolonel
  - Boris Banadyga
  - Evgeny Smirnov
  - Michael Eduard
  - Sergej Semchuk
  - Maxim Shevchenko (1993 vitin e mbytur me makinë)
  - Vlad Leonov (1994 vit modeli, u godit me thikë në tren, nuk rimori vetëdijen dhe vdiq në spital, ai ka qenë vitet tridhjetë e hershme)
  - Yuri Zelenskiy (2001 viti, vdiq nga një atak në zemër në moshën 31)
  - Paul Selm dhe Pakshivanov Anatoli (release të vitit 1999, para se të vdekur dhe deri në 30 vjeç, nga kanceri)
  - Andrei Yegorov (në vitin 2009, duke u kthyer nga mbledhja përçuesve, u vra dhe u hodhën nga treni, ai ishte vetëm 28 vjeç, ai ka studiuar në të njëjtin vit me jamball birit Sergei Michael Solodkij)
  - Vladimir Vasiliev (1992 release, vdiq nga kanceri në tru)
  Andrey Radchenko Rostislavovich (Shefi i komandës siberian Band Shërbimit Ushtarak rajonale të MPB-së, në Novosibirsk në vitin 2009, vdiq nga kanceri)
  - Andrew Bletari (Issue 1989 - Rate LaDuke, në shtator 2007 nga kanceri)
  - Edward Kasjanov (Issue 1989 - Rate LaDuke)
  - Valery Gorshkov (Issue 1989 - Rate LaDuke)
  - Sapozhnikov Yury S. (1954, pas një sëmundjeje të rëndë - kancer)
  - Anatoli Morozov (i lindur në vitin 1947, ishte një dirigjent ushtarak në Hungari, Pisha Pyjet, Ukraina, Lubna)
  - Timchenko Alexander F. (lindur më 1952, shërbeu në Kiev, Poloni, trombonist, mbytur)
  - Viktor Miroshnichenko, Major (1998 release, shërbeu në fshatin Roshinsky (Chernorechie) afër Samara, vdiq tragjikisht në një aksident me makinë, 2010/10/01)

  Perëndia pushim shpirtrat e tyre! Memorie e gjallë!

  • Klein Eduard:

   Unë dua të mbani mend Kostroma Lejtnant Kolonel NJË Kolesnikova dhe nënkolonel KN Elderberries. Ky i fundit ishte 90 vjeç, ai ishte dishepull i profesor Stark, S. Chernetskii, Zeitlin. Në fakultetin studiuar në kurs me M. Casanova, Tutunovym, Fedotov. Vdiq në shkurt 2011

Shto një koment

Përkthyes

Russian flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Entries Kalendari

Janar 2014
Mon W Martohem me Thu Fri Sat Diell
"Mars
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Të dhëna

free counters
Faqet e internetit të zhvillimit Yandex citim